Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Opole. Przejdź na stronę oddziału we Wrocławiu

Języki:
PL
PL EN DE IT ES NL
SKLADOKIENOPOLE.PL - Okna PCV od ręki, szybko, expresowo, na już
Jesteś tutaj: O Nas

SKŁADOKIEN.PL

Firma SKLADOKIEN.PL powstała w 2013 roku z myślą o ułatwieniu codziennej pracy dla firm (budowlanych, montujących stolarkę budowlaną, punktów handlujących stolarką budowlaną, instytucji) a także klientów indywidualnych, oczekujących szybkiej dostawy okien PCV najwyższej jakości. W momencie rozpoczęcia działalności w firmie zatrudniona była jedna osoba. W chwili obecnej zatrudniamy ok. 21 osób. Dynamika rozwoju firmy jest z roku na rok coraz większa. Obecnie sprzedajemy ok. 15000 okien rocznie co świadczy o ogromnej liczbie zadowolonych klientów. Oprócz odbiorców indywidualnych, zaufało nam również wiele instytucji tj. szkoły, przedszkola, jednostki wojskowe czy zakłady chemiczne. W marcu 2015 roku został otwarty kolejny oddział naszej firmy w Opolu.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za zaufanie.

OGLĄDAJ NASZ KANAŁ YT
youtube.com/skladokienpl

CO NAS WYRÓŻNIA

 • Ekspresowa realizacja zamówienia

  Zapomnij o kłopotliwych zamówieniach, wielotygodniowych terminach realizacji zamówień na okna PCV. Rozpocznij współpracę ze SKLADOKIEN.PL i odbieraj typowe okna plastikowe od ręki. Przyzwyczajaj się do wygody. Dziś robisz pomiar u klienta - dziś odbierasz od nas okno, które u niego zamontujesz.

 • BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA WIZYTA U KLIENTA

  Podczas spotkania u Klienta wykonujemy dokładny pomiar i analizę, która pozwala na szczegółową i realną wycenę prac . W czasie wizyty pomagamy również w doborze najlepszych rozwiązań dla Klienta.

 • SPRAWDZONE PRODUKTY

  W naszej ofercie znajdują się produkty uznane przez użytkowników, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. "Okna Wrocław - tylko sprawdzone marki.

 • ELASTYCZNE GODZINY PRACY

  Wiemy jaki cenny jest czas. Szczególnie w firmach, gdzie czas na przerwy jest ograniczony do minimum. Dlatego na życzenie wykonujemy prace montażowe naszych okien pcv o niestandardowych godzinach oraz podczas dni wolnych od pracy.

Posiadamy Produkty