Jesteś tutaj: Porady Porady

Zdalne sterowanie domem

Data dodania: Nov 23, 2021

Zdalne sterowanie domem

Wszyscy dążymy do tego, aby codzienne obowiązki wykonywać w łatwiejszy i szybszy sposób. Albo i jeszcze lepiej: chcielibyśmy, aby większość z nich wykonywała się sama! Pomagają w tym nowe technologie, które głęboko siedzą w naszym życiu, a chcą utkwić jeszcze głębiej. Dobrze? Źle? To się okaże. Obsługiwanie rolet i drzwi w domu może być bardzo proste i robione zdalnie. Sterowanie domem podczas siedzenia w fotelu staje się pomału naturalną czynnością. Aby zdecydować się na inteligentny dom, trzeba pomyśleć o tym już na etapie projektowania. Dlaczego? Budowa będzie musiała mieć dodatkowe okablowanie. Jednak, gdy już mamy dom i chcemy zmienić w nim swoje działanie, możemy zrobić to za pomocą sterowania bezprzewodowego, radiowo bądź przez wifi.

Zdalny dostęp do bramy garażowej może być standardem, na który decyduje się coraz więcej kupujących. Możliwość otwarcia i zamknięcia bramy, jest możliwa tylko gdy znajdujemy się w niedalekiej odległości od niej.

Mając bramę otwieraną zdalnie, nie musimy pamiętać o zabieraniu pilota ze sobą. Mamy możliwość zdalnego wpuszczenia kogoś do naszego domu, nie zostawiając mu kluczy. Dzięki temu rozwiązaniu nie tamujemy ruchu na ulicy i bezpośrednio wjeżdżamy do otwartej bramy. Rolety zewnętrzne również mogą być sterowane za pomocą smartfona, ale też przewodowo za pomocą przełączników (są one podobne do włączników światła). Dzięki nadajnikowi radiowemu, możemy sterować roletami z każdego miejsca. Wygodnie, prawda? Zastanów się czy chcesz w swoją wygodą zainwestować, bo nic nie jest za darmo.

Powróć

Posiadamy Produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.